איך משלמים?

כרטיס אשראי- קניה טלפונית, בדיוק כמו קניית פיצה. פרטי כרטיס האשראי מוקלדים למכשיר של חברת האשראי, ולכן לא נשמר באף מחשב. שיקים- לפי הוראות החוק. הפקדה לחשבון בנק.גוביינה בבנק הדואר מקבלים את המוצר ואז משלמים לא כולל הזמנה בעיצוב אישי

מדיניות ביטולים והחזרות

ביטול רכישה בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981. ביטול הרכישה בהודעה שתימסר באתר הרכישה והשבת המוצר מבלי שנעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, ע"ח המזמין בתוך 48 שעות מהרכישה. הכסף יוחזר לרוכש בניקוי 5% ממחיר המוצר או 100 ש"ח הנמוך מבין שניהם. החלפת המוצר בהודעה שתימסר על ידי הרוכש והשבת המוצר מבלי שנעשה בו שימוש באריזתו המקורית ע"ח הרוכש בתוך 48 שעות ממועד הרכישה. מוצר שהוזמן והותאם באופן אישי ללקוח (כגון חריטה וכו'), לא ניתן יהיה לבטלו. במקרה של פגם במוצר לא יגבו דמי ביטול ועלות החזרת המוצר יוחזרו לרוכש.

אחריות מוצרים

אחריות הינה ל-3 שנים בתנאי שהשימוש במוצר היה סביר ואינה כוללת שברים, מכות או חבלה האחריות על שעונים הינה על מנגנון השעון ושיבוץ האבנים, במידה וישנם. שמירה על תקינות המוצר:לשם שמירה על תקינות המוצר, יש להמנע משחיה בים או בבריכה, ויש להמנע ממגע עם חומרים כימיים (כגון בשמים קרמים חומרי ניקוי). ניתן לנקות את המוצר במים וסבון או במטלית מיוחדת לתכשיטים.

אספקת המוצר

ההזמנה תטופל בתוך 7 ימי עסקים ממועד מילוי כל התנאים. אספקת המוצר תהיה לכתובת אשר נמסרה ע"י הרוכש בדואר רשום או בדואר שליחים בהתאם לבחירת הלקוח בעלות של 20 ש"ח. עלות המשלוח תתווסף לעלות המוצר בעת רכישתו באתר. נוצצים לא תהיה אחראית לעיכוב באספקה במקרה של מסירת פרטים לא נכונים ע"י הרוכש או במקרה של עיכוב שלא תלוי במוכר לרבות כוח עליון.

עצות לתחזוקת תכשיטים

ניתן לנקות את המוצר במים וסבון או במטלית מיוחדת לתכשיטים. לשם שמירה על תקינות המוצר, יש להמנע משחיה בים או בבריכה, ויש להמנע ממגע עם חומרים כימיים (כגון בשמים קרמים חומרי ניקוי).

סגירת תפריט
להזמנות חייגו עכשיו!
WhatsApp chat